دانستنی های سفر

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

آخرین مطالب

توصیه های بسیار مهم و حیاتی برای مسافرت نوروزی

مسافرت نوروزی, مسافرت رفتن, آداب مسافرت, دانستی های سفر, شروع سفر

 

دانستنی های سفرهای نورزی

 

 

عید نزدیک است و بهترین فرصت برای مسافرت فراهم است. اگر شما هم تصمیم به مسافرت در ایام عید گرفته اید و یا می خواهید برای مدتی از محل دائمی تان دور شوید، در این صورت شرایط جدیدی را تجربه خواهید کرد که بر وضعیت جسمیتان تأثیر خواهد گذاشت.

برای اینکه در زمان مسافرت در ایام عید، این شرایط بر سلامتی و شادابی تان تأثیر منفی نگذارد ، بهتر است به  نکات زیر توجه کنید:

مسافرت نوروزی, مسافرت, سفرهای نوروزی, وسایل سفر, وسایل مورد نیاز سفر, آداب مسافرت, برنامه ریزی برای مسافرت, گردشگری, تور گردشگری, دانستنی های سفر,...ادامه مطلب
نویسنده : R3z@ بازدید : 747 تاريخ : چهارشنبه 7 اسفند 1392 ساعت: 3:56

ارز, تبدیل ارز, بازار ارز, بازار ارز وطلا

 

 

 گردشگران با هر دلیلی که سفر می کنند یک موضوع مشترک را در هر سفر تجربه خواهند کرد. آن هم تهیه ارز کشور مقصدشان است. بنابراین باید نکاتی را درباره ارز و تبدیل آن بدانید.

 

گردشگران با هر دلیلی که سفر می کنند یک موضوع مشترک را در هر سفر تجربه خواهند کرد. آن هم تهیه ارز کشور مقصدشان است. بنابراین باید نکاتی را درباره ارز و تبدیل آن بدانید.

 

http://mashop.biz/uploads/images/irnashop/raybancat/2.gif

 

 

تور تابستان 91, تور تابستان, تورتابستان 91, تورتابستان91, ارز, تبدیل ارز, بازار ارز, بازار ارز وطلا, وضعیت بازار ارز, نرخ تبدیل ارز, نرخ بازار ارز, قیمت ارز آزاد,...ادامه مطلب
نویسنده : R3z@ بازدید : 884 تاريخ : سه شنبه 17 ارديبهشت 1392 ساعت: 19:53

تور تابستان 91, تور تابستان, تورتابستان 91, تورتابستان91, فصل تابستان, فصل تابستان

تور تابستان 91

 

تور تابستان 91

تور تابستان 91-با شروع فصل تابستان، بازار تورهای تابستان هم داغ می شود و انتخاب این تورهای مسافرتی سخت و دشوار میشود،با توصیه‌های مفید به شما کمک مي‌كنيم تا سفری ایمن‌، با قیمتی مناسب و مطمئن داشته باشید.

 

هنگامی که در تابستان تصمیم به یک سفر تجاری یا خانوادگی گرفته اید، استفاده از یک آژانس مسافرتی کاملاً آگاه، متخصص و با تجربه،می تواند سفر شما را بدون اینکه استرس زیادی را تحمل کنید، برایتان برنامه ریزی کند.


البته هر آژانسی نمی تواند، اینکار را به راحتی یا مطابق میل شما انجام دهد.در اینجا ترجیحاً بهتر است با آژانسی کار کنید که شهرت خوبی در این کار داشته و در تامین نیازها و خواسته های شما نیز، آن یک قدم ضروری و اضافه تر را برای شما بر دارد. بنابراین قبل از آنکه کار خود را با آژانس مسافرتی شروع کنید، پرس و جو از تایید شهرت آژانس ضروری است.

 

هر بازديد يا هر تور تابستان برنامه ريزي شده بستگي بسيار زيادي به راهنماي تور دارد و مطلوبيت نهايي تور انجام شده وابسته توانائيهاي راهنماي تور است. هر راهنماي تور نماينده يک ملت – يک کشور وسازمان برگزار کننده تور به حساب مي آيد .امکان دارد اعضاي تور اصلا فرصت ارتباط با مردم يک کشور را در مدت بازديد نيابند در نتيجه راهنما شخصيت – منش و اطلاعات او را محکي براي شناسايي کشور ميزبان به عنوان فردي که در تمام مدت سفر با گروه است به شمار مي آورند.

 


 

http://www.mashop.biz/uploads/images/irnashop/arman/3.gif

 

تور تابستان 91, تور تابستان, تورتابستان 91, تورتابستان91, فصل تابستان, فصل تابستان, تابستان فصل, تابستان تور 91, تور تابستان 1391,...ادامه مطلب
نویسنده : R3z@ بازدید : 875 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 15:35

 

 

چند کلمه کلیدی

 ماه عسل کجا برویم؟

بهار، وقت دست به دست شدن عروس و دامادهای زیادی است که احتمالا این روزها برای گذراندن ماه عسل شان به دنبال یک مقصد خوب و خوش آب و هوا و دنج می گردند. ماه عسلی که شاید برای خیلی ها پول حرف اول را در آن بزند. با این حال اگر شما هم جزو کسانی هستید که تصمیم دارند یک ماه عسل داخلی کم هزینه داشته باشند، ما برای شما پیشنهادهایی داریم که خواندنشان خالی از لطف نیست.
 اولین کار این است که مشخص کنید قصد دارید چطور سفری را تجربه کنید؟ توریستی و تفریحی یا زیارتی؟ قصدتان خرید است یا گشت و گذار؟
برای یک سفر مذهبی، قم و مشهد و شیراز گزینه های خوبی هستند البته اگر قصد سفر خارج از کشور را نداشته باشید. در غیر این صورت می توانید روی کربلا و سوریه هم حساب کنید.

 

 

 

 


 

http://www.mashop.biz/uploads/images/irnashop/arman/3.gif

 

ماه عسل, ماه عسل کجا بریم, برنامه ریزی ماه عسل, خاطرات ماه عسل, داستان ماه عسل, گردشگری, تور گردشگری, طبیعت گردی, سفرهای زیارتی,...ادامه مطلب
نویسنده : R3z@ بازدید : 807 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1392 ساعت: 0:53

نويسندگان

نظر سنجی

دوست دارید بیشتر چه مطالبی در سایت قرار بگیره؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت