هنرهای دستی و ترسیمی

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

آخرین مطالب

 

لعاب فیروزه ای, هنر سنگینه‌ سازی

هنرمند سنگینه‌ساز، سفالگری است که اشیاء سفالی خود را از خمیر شیشه‌ای كه با لعاب قلیایی فیروزه‌ای لیقه شده است می‌سازد. در این مقاله با این هنر بیشتر آشنا می‌شوید.

هنر های سنتی, هنرهای دستی جدید, هنرهای دستی اصفهان, آموزش هنرهای دستی, سفالگری, هنرهای دستی, هنر سنتی, لعاب فیروزه ای, هنر سنگینه‌ سازی, لعاب مینا,...ادامه مطلب
نویسنده : بازدید : 891 تاريخ : يکشنبه 5 خرداد 1392 ساعت: 18:25

سوخته کاری روی چوب,آموزش معرق

سوخته کاری از هنرهای سنتی و البته فراموش شده ایران زمین می باشد که با همت استاد ندّاف در طی حدوداً یک دهۀ فعالیت احیا گردیده است.در این هنر دقت از جایگاه بالایی برخوردارمی باشد.کوچکترین بی دقتی و حواسپرتی باعث از بین رفتن اثر به طور کامل خواهد شد.تناسب کنتراستهای اعمال شده بر روی چوب نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

در سوخته کاری از دو رنگ اصلی قهوه ای و طلایی استفاده می شود و طیف های مختلفی که از این دو رنگ بوجود می آید ، تعیین کننده زیبایی اثر خواهد بود.خلق کنتراستهای مختلف از دو رنگی که گفته شد و البته برقراری تناسب بین آنها ، تنها هنری است که یک هنرمند سوخته کار پس از انتخاب شایسته طرح باید به منصۀ ظهور بگذارد.

 

ساپورت طرح دار نیکی تا

جوراب شلواری

آموزش معرق, هنرهای سنتی, سوخته کاری, سوخته کاری روی چوب, آموزش سوخته کاری چوب, آموزش تصویری معرق, اموزش هنرهای دستی, آموزش معرق کاری, سوخته کاری چوب, هنرهای سنتی ایران,...ادامه مطلب
نویسنده : بازدید : 2187 تاريخ : سه شنبه 27 فروردين 1392 ساعت: 0:13

نويسندگان

نظر سنجی

دوست دارید بیشتر چه مطالبی در سایت قرار بگیره؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

close
تبلیغات در اینترنت